Jesteś tutaj: HomeGaleriaStypendium na I. rok studiów

Konkurs Wiedzy z Podstaw Przedsiębiorczości - III edycja

25 maja 2017 w Państwowej Wyższej szkole Zawodowej im. prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu odbył się Konkurs Wiedzy z Podstaw Przedsiębiorczości - III edycja. Organizatorem było Koło Naukowe Lokalna Samorządność pod opieką mgr Kamili Majewskiej działające przy Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych.

18697621 670078963178644 123262996 o

Konkurs otworzyła Pani Rektor prof. nadz. dr hab. n. med. Magdalena Pisarska-
Krawczyk, która przywitała 71 uczniów kaliskich i ostrowskich szkół średnich. Młodzież zmierzyła się z 30 pytaniami z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości.

Młodzież reprezentowała w tym roku wysoki poziom, dwóch uczniów z równą ilością punktów zajęło I miejsce: Kasia Róźańska z I L.O. im A. Asnyka i Filip Bartosik z III L.O. im M. Kopernika w Kaliszu
Na II miejscu uplasowało się trzech uczniów: Michał Pawelec ZSTE Kalisz; Bogumił Skoczylas Technikum nr 1 w Ostrowie Wlkp ZST; Natalia Placek I L.O. im. A. Asnyka w Kaliszu;
III miejsce zajęło ex aequo 4 uczniów Kamil Bałyniec ZSTE Kalisz; Agata Tomczak ZSGH Kalisz; Agnieszka Wielichowska i Aagdalena Morawska z I L.O. im. A. Asnyka w Kaliszu.
Przyznano również 11 wyróżnień dla 6 uczniów z II L.O. in T. Kościuszki w Kaliszu; 1 z Ekonomika Kalisz; 3 z Asnyka; 2 uczniów z IV LO z Ostrowa Wlkp; 1 uczeń z III L.O. z Ostrowa Wlkp, 1 uczeń z ZST z Ostrowa.

Sponsorami nagród byli: PWSZ Kalisz, PUK S.A.; Leroy Merlin Kalisz, Aquapark Kalisz, Urząd Miasta Kalisza.

Opiekunem osób wyróżnionych była Pani Wicedyrektor Justyna Twardowska-Roszak.

Go to top