Jesteś tutaj: HomeGaleriaZdrowy Kalisz

VII edycja Konkursu Fotograficznego PTTK

13 września okazał się bardzo szczęśliwy :) Aż troje z naszych licealistów zostało wyróżnionych lub nagrodzonych w konkursie fotograficznym. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie otrzymał Staszek Świderek z 3b, natomiast Wiktoria Bartoszek z 2f i Paulina Woźniak z 3g zdobyły ex aequo II miejsce (I nagrody nie przyznano) więc możemy powiedzieć, że okazały się najlepsze!

21741293 1288555327938984 712419282876740143 o

Wczoraj w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza odbyło się podsumowanie VII edycji konkursu fotograficznego, ogłoszonego jeszcze w minionym roku szkolnym przez kaliski oddział PTTK. W tym roku konkurs zatytułowano „Zachowajmy pamięć o tym … co jeszcze drewniane”. Na zdjęciach dominowały głównie budynki drewnianej architektury: kościoły i kapliczki, wiatraki, stare domostwa, ale również narzędzia rolnicze.
W konkursie wzięło udział ponad 60 uczniów wszystkich rodzajów szkół, którzy przesłali łącznie ponad 160 prac.
Wśród uczestników znalazło się również sześcioro uczniów naszego liceum: Wiktoria Bartoszek, Karolina Chechelska, Aleksandra Orlicka, Paulina Woźniak oraz Stanisław Świderek i Arkadiusz Grzęda. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom nagrodzonym i zapraszamy do udziału w innych konkursach.

Go to top