Jesteś tutaj: Home SzkołaDzień Patrona 2016

Dzień Patrona 2016

Dnia 23 marca br. odbył się w naszej szkole coroczny Dzień Patrona.

 Dzie Patrona1

 

 

 

 

Akademię z tej okazji przygotowała klasa 1F wraz z p.prof. I.Kopeć oraz p. E.Szmają. 

Coroczny Pokaz Talentów (opiekunowie-p.prof.B.Strzelec i A.Werbińska) przyciągnął tłumy... przyjemnie było popatrzeć na uczniów w innej odsłonie :-)  Niektóre występy zrobiły takie wrażenie, że... publiczność szalała! 

W ramach Dnia Patrona w dniu 23 marca 2016 roku odbyły się także Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Mistrzostwo Szkoły wywalczyła drużyna z klasy II b w składzie:Gabriela Mizgalska, Patrycja Godłów, Daria Cieślak, Patrycja Pawlak, Weronika Woźniak. Miejsce II zajęła klasa I e ( Aleksandra Kuczyńska, Paulina Mielcarek,Natalia Trzcińska, Milena Wawrzyniak), miejsce III - klasa I c (Izabela Krupczyńska, Patrycja Skoczylas, Natalia Hantek) . Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego. 

W naszej szkole cyklicznie organizowane są również Mistrzostwa Szkoły w Piłce Halowej Chłopców dla uczniów klas I - III. W czasie tych zawodów odbywają się mecze eliminacyjne dla poszczególnych klas. Zwycięzcy rozgrywek biorą udział w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Halowej Chłopców o Puchar Dyrektora II LO podczas Dnia Patrona. 
Tegorocznym zwycięzcą została drużyna z klasy I H , drugie miejsce przypadło klasie II G, trzecie natomiast klasie III E.
Skład drużyny, która zajęła I miejsce w mistrzostwach:
Jakub Budrowski, Jakub Kania, Bartosz Kaźmierczak, Szymon Tomczyk.
Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności oraz wszystkie mecze odbywały się w przyjaznej atmosferze i zdrowej rywalizacji sportowej.
Organizatorem rozgrywek był Andrzej Prus.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Dnia Patrona w II LO oraz jego uczestnikom bardzo dziękujemy :-)

 

 

 

 

Go to top