W dniu dzisiejszym, w piątek 26 czerwca 2026 r. w sali gimnastycznej pożegnaliśmy miniony rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje.
Życzymy wszystkim miłej i bezpiecznej przerwy wakacyjnej!
Do zobaczenia we wrześniu!
Zapraszamy na garść fotograficznych wspomnień z dzisiejszego dnia.